خاطره ای در مورد دشوار بودن گرفتن بک لینک

همانطور که می دانید بک لینکها یکی از فاکتورهای مهم و غیرقابل انکار سئو هستند. از طرفی این برداشت هم وجود دارد که تنها فاکتور سئو، گرفتن بک لینک از سایتهای با پیج رنک بالا می باشد!

آیا بک لینکها به تنهایی می توانند باعث بالا نگه داشتن وب سایت در صفحه اول گوگل شوند؟

اگر کلمات کلیدی مهم را در گوگل سرچ کنید و تعداد بک لینکهای وب سایتهایی که گوگل در صفحه اول نمایش می دهد را بررسی کنید متوجه می شوید که هر کدام از این وب سایتها برای قرار گرفتن در صفحه اول جستجو ها حداقل 500 بک لینک بدست آورده است.

خوشحال نشوید، گرفتن بک لینک اصلا کار ساده ای نیست

باید بپذیرید که تنها شما نیستید که چنین مقالاتی را مطالعه می کنید و وب مسترها هم به خوبی از چنین مباحثی اطلاع دارند و به سادگی قبول نخواهد کرد که به شما لینک بدهند.

از طرفی برخی از وب سایتها ماهانه مبلغ 800،000 تومان برای گرفتن یک تبلیغ متنی هزینه می کنند!

لذا می توان گفت بک لینکها شاید تنها فاکتور مهم سئو نباشند ولی مطمئنا یکی از مهمترین فاکتورهای سئو هستند.

یک خاطره در مورد سختی گرفتن بک لینک

روزی یکی از بازدیدکنندگان وب سایت با من تماس گرفت و پرسید چگونه به صفحه یک گوگل بیایم، من نیز به او گفتم از وب سایتهای مرتبط بک لینک بگیر و از همدیگر خداحافظی کردیم. اما این بازدیدکننده 2 ماه بعد مجددا با من تماس گرفت و گفت مرد حسابی من را سرکار گذاشتی! هیچ کس بک لینک نمی دهد!

بله درست است بک لیک گرفتن کار بسیار سخت و طاقت فرسایی می باشد که گاهی پرداخت پول هم نمی تواند به شما کمکی کند! زیرا اگر وب سایتهای رقیب به شما لینک بدهند در واقع مشتریان خود را به شما تقدیم کرده اند و به همین دلیل موافقت نمی کنند.

چه باید کرد!

به راستی نمی دانم چه باید کرد که در یک چشم بر هم زدن بک لینکهای زیادی بدست بیاورید و در صفحه یک گوگل قرار بگیرید و ثروتمند شوید (صفحه یک گوگل بسیار ارزشمند است) اما در مقالاتی که در آینده منتشر خواهیم کرد روشهای مختلفی که باعث می شود بک لینک های با ارزشی بدست بیاورید را توضیح می دهیم.

اما مطمئنا راه ساده و سرراستی وجود ندارد.امیر حسین صالحی
12:37 - 1394/04/12
0
1
برای گرفتن یک بک لینک باید چه کار کنم
متن نظر *