پیشنهادات شما برای دریافت لینک از سایتهای با پیج رنک بالا

همانطور که در مقاله گذشته توضیح داده شد گرفتن بک لینک کار ساده ای نیست و نمی توانید به سرعت چندین بک لینک از وب سایتهای با پیج رنک بالا بدست بیاورید.

چند پیشنهاد برای گرفتن بک لینک

در اینجا قصد نداریم روشهای خودمان را توضیح دهیم ولی ارائه چند پیشنهاد مفید خواهد بود.

1- ساخت نرم افزار

یک نرم افزار ایجاد کنید که توسط دیگران معرفی شود و یا به آن لینک بدهند. مانند اسکریپت نیازمندی سئو سم! چند لینک به این اسکریپت داده شده است و روزانه چند بازدیدکننده از این صفحه دیدن می کند. شما نیز می توانید به این صفحه لینک دهید.

2- نوشتن مقالات کوبنده

مقالات کوبنده ای بنویسید که هر بازدیدکننده ای را مدهوش کند! این مقالات بک لینکهای زیادی را در پی خواهند داشت. البته ما که تا کنون نتوانستیم چنین مقالاتی بنویسیم!

3- معرفی وب سایت شما در وب سایتهای پربازدید

اگر خدمات یا مطالب شما نظر مدیران وب سایتهای پربازدید را جلب کند ترافیک زیادی برای شما به ارمغان خواهد آمد. اگر یک سایت مهم یا پر بازدید در یکی از صفحاتش در مورد شما بنویسد شاید در یک روز 1500 بازدیدکننده بدست بیاورید. این مورد را خودم تجربه کرده ام و یک روز تمام مشغول پاسخگویی به سوالات این 1500 نفر بودم!

اما پیشنهادات شما در مورد گرفتن بک لینک چیست؟

همانطور که گفته شد در این صفحه سعی داریم که نظر شما را در مورد روشهای مختلف دریافت بک لینک جویا شویم.

درصورتیکه پیشنهادی در این زمینه دارید لطفا پیشنهاد خود را از طریق بخش نظرات درج کنید تا سایر بازدیدکنندگان نیز با روشهای مختلف دریافت بک لینک آشنا شوند.

لطفا توجه کنید که روشهای قدیمی دریافت بک لینک برای همه کاربرها شناخته شده هستند و خواهشمند است فقط روشهای جدید و موثر را در این صفحه به اشتراک بگذارید.متن نظر *