انتخاب شرکت طراحی وب سایت حرفه ای قدم اول برای حضور در اینترنت

برای حضور در دنیای مجازی و کسب سهمی از این بازار گسترده باید از همان ابتدا پایه های خود در دنیای مجازی را بصورات استوار و محکم بنا کرد. با توجه به اینکه وب سایتها ستون اصلی فعالیتهای اینترنتی می باشند، باید در انتخاب شرکت های طراحی وب سایت دقت کرد و شرکتی را انتخاب کرد که حضور شما در دنیای آنلاین را با مشکل مواجه نکند.

در حال حاضر افراد و شرکتهای بسیار زیادی مشغول ارائه خدمات طراحی وب سایت هستند و مدیران کسب و کار ها با طیف وسیعی از شرکتهای طراحی وب سایت روبرو هستند و همین موضوع انتخاب را برای این مدیران سخت می کند. به همین دلیل در هنگام انتخاب شرکت طراحی وب سایت چندین عامل مختلف را باید مد نظر قرار دهید تا از طراحی حرفه ای وب سایت خود مطمئن شوید.

برخی از این عوامل در ادامه مطرح شده است:

1- هیچ گاه از یک وب سایت ارزان قیمت انتظار نداشته باشید که بتواند نیازهای یک شرکت تجاری، خدماتی و یا تولیدی را براورده کند. شرکتهایی که چنین خدماتی ارائه می دهند یا تازه کار هستند یا یک وب سایت با امکانات بسیار محدود در اختیار شما قرار می دهند.

2- نمونه کارهای شرکت باید از نظر کیفیت پربار باشد. طبیعی است که شرکتهایی که بصورت حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت مشغول هستند باید چند وب سایت موفق برای خود و مشتریان خود راه اندازی کرده باشند. هنگام انتخاب شرکت طراحی وب سایت، از مشاور شرکت بخواهید چند نمونه کار که در وب فارسی از محبوبیت کافی برخوردار باشد را در اختیار شما قرار دهد.

3- نمونه کارهای این شرکتها باید بصورت حرفه ای برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشند و اصول سئو در آنها بخوبی رعایت شده باشد. هنگام انتخاب شرکت طراحی وب سایت، از شرکت مذکور بخواهید چند نمونه کار که در نتایج جستجوی گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد را به شما نشان دهند.

4- اکثر شرکتهای حرفه ای نسخه ای از محصولات خود را از قبل آماده کرده اند و همان نسخه را به شما نمایش می دهند. اگر نسخه آماده ای وجود نداشت، یک جلسه توجیحی برگزار می کنند. این جلسه به منظور تجزیه و تحلیل امکانات وب سایت مورد نیاز شما برگزار می شود.

5- اکثر شرکتها حداقل به مدت یک سال پشتیبانی رایگان ارائه می دهند اگر یک باگ در سیستم مشاهده شود بلافاصله مشکل را برطرف می کنند.متن نظر *