تبلیغات

بهترین سئو کار در ایران و جهان

هنگامی که از سئو صحبت میکنیم بد نیست با بهترین سئوکارهای ایران و جهان نیز آشنا شویم و بدانیم چه وب سایتهایی لقب بهترین سئو کار را یدک میکشند.

چه معیاری برای انتخاب بهترین سئو کار وجود دارد؟

همانطور که میدانید هدف همه وبمسترها قرار گرفتن در نتایج بالای جستجوی گوگل میباشد، به همین دلیل در این مقاله گوگل را معیار انتخاب بهترین سئو کار قرار میدهیم و بر اساس اطلاعاتی که گوگل به ما میدهد بهترین سئو کار را انتخاب میکنیم.

بهترین سئو کار در ایران

برای انتخاب بهترین سئو کار ایرانی کافیست که کلمه سئو را در گوگل جستجو کنیم تا متوجه شویم که مدیران کدام وب سایتها بهترین سئو کار های ایران هستند.

سایتهایی که با کلمه سئو در صفحات 2 و 3 هستند و یا سایتهایی که با کلماتی مانند خدمات سئو ، طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت، بازاریابی اینترنتی و... در صفحات اول گوگل هستند نیز میتوانند به عنوان بهترین سئو کارها معرفی شوند اما کلمه سئو بهترین و دقیق ترین کلمه کلیدی است که میتوانیم برای شناسایی سئوکارهای حرفه ای از آن استفاده کنیم.

بهترین سئو کار در جهان

برای انتخاب بهترین سئو کار در دنیا کلمات SEO و Search Engine Optimization را در گوگل جستجو میکنم. در کنار وب سایت های معروی مانند searchengineland.com و moz.com که بصورت اختصاصی در زمینه سئو فعالیت میکنند دو وب سایت دیگر نظر من را به خود جلب می کند.

وب سایت اول خود گوگل است که صفحات داخلی اش در هنگام جستجوی این کلمات در صفحه اول نمایش داده می شوند.

وب سایت دوم سایت ویکیپدیا میباشد که با هر دو کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل قرار دارد.

وجود سایت ویکیپدیا در صفحه اول گوگل تا اندازه ای جالب میباشد زیرا به صورت اختصاصی در زمینه سئو فعالیت نمیکند و همچنین طرق آمار آلکسا حدود 0.05% درصد از ترافیک موتورهای جستجو که به این سایت بزرگ ختم میشود مربوط به کلمه SEO بوده است!

بد نیست بدانید که (طبق آمار الکسا) میزان ورودی کاربران به سایت ویکیپدیا با کلمه کلیدی wikipedia حدود 0.21% میباشد.

با توجه به این دو مورد میتوان مدیران سایت ویکیپدیا را به عنوان بهترین سئوکاران جهان معرفی کرد.یک دوست
17:09 - 1394/08/08
0
0
دوست عزیز من! اگر مدیر ویکی پدیا بتونه همین الان، سایت های جدید دیگه ای با موضوعات رقابتی مختلف، بالا بیاره، اسمش سئوکاره.صاحب یک سایت بودن با سئوی قوی، اصلا فاکتور مناسبی برای تشخیص حرفه ای بودن اون مدیر نیست.حتی اگه خود مدیر، سئوکار سایت خودش باشه.
پاسخ مدیر:
با عرض سلام به شما دوست عزیز

میشه به این شکل به سوال شما پاسخ داد:

کدوم یکی از سئوکارها میتونه همین الان یه سایت مثل ویکیپدیا (که با همه کلمات کلیدی صفحه 1 هست) بیاره بالا؟
متن نظر *