موقعیت شغلی طراحی سایت

همانطور که میدانید شغل یک نفر تاثیر مهمی بر روی زندگی او میگذارد و سلامت جسمی و روحی خانواده اش را تحت تاثیر قرار میدهد. لذا در این پست با توجه به وضعیت بازار، موقعیت شغلی طراحی وب سایت را به چهار بخش تقسیم کرده ایم که مطالعه آن خالی از لطف نخواهد بود.

نکته:
از نظر فنی طراحی وب سایت با برنامه نویسی تحت وب تفاوت دارد اما افرادی که با مباحث تخصصی تولید نرم افزارهای تحت وب آشنایی ندارید، معمولا به این کار طراحی سایت میگویند.

موقعیت شغلی عالی

فرض کنید در آینده یک وب سایت راه اندازی کنید که سالانه پانصد میلیون تومان سود به شما برساند. چنین وب سایتهایی در وب فارسی وجود دارند و سایتهایی مانند بازار و دیجی کالا نیز هستند که درامد سالانه آنها بیسیار بیشتر از پانصد میلیون تومان میباشد.

در این حالت یک شخص خلاق و کارآفرین خواهید بود که یکی از برندهای معروف ایرانی را ایجاد کرده است.

موقعیت شغلی خوب

یک شرکت نرم افزاری راه اندازی خواهید کرد که در زمینه تولید نرم افزارهای تحت وب فعالیت میکند و برای خود و چند متخصص دیگر اشتغال زایی خواهید کرد.

در این حالت یک مدیر موفق ایرانی خواهید بود که توانسته است با استفاده از دانش خود محصولات نرم افزاری تولید کند و برای دیگران اشتغال زایی کند.

موقعیت شغلی متوسط

بصورت فریلنسر کار خواهید کرد و از طریق این کار خواهید توانست که درامد زندگی خانواده خود را تامین کنید و زندگی خود را بدون مشکل سپری کنید. چنین افرادی معمولا جهت افزایش درامد خود در جایی استخدام میشوند و یا یک مغازه خدمات کامپیوتری راه اندازی میکنند تا با مشکلات مالی مواجه نشوند.

در این حالت یک فرد باهوش خواهید بود که از اندک امکانات موجود بیشترین استفاده را کرده است.

موقعیت شغلی بد

نه میتوانید سایتی مانند دیجیکالا و بازار و... راه اندازی کنید زیرا این وب سایتها به بودجه و تدارکات خاصی نیاز دارند.

نه میتوانید شرکت راه اندازی کنید زیرا راه اندازی شرکت نیازمند بودجه اولیه جهت اجاره دفتر و خرید وسایل مورد نیاز شرکت و تبلیغات است.

نه میتوانید به عنوان یک فریلنسر موفق کار کنید زیرا چنین کاری به خلاقیت، پشتکار، قدرت بازاریابی و ارتباط با مشتری نیاز دارد.

سخن آخر

قرار نیست همه افراد در کار خود موفق شوند و یا همه در کار خود شکست بخورند.

اما حداقل باید تلاش کنید و برای رسیدن به موقعیت شغلی مناسب خود از هیچ کوششی دریغ نکنید.متن نظر *