آینده شغلی طراحی وب سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

امروزه با گسترش اینترنت و رسوخ اینترنت به جزئی ترین زندگی مردم، میتوان انتظار داشت که بازار طراحی وب سایت از رونق بسیار بالایی برخوردار باشد و روزانه بر تعداد متقاضیان راه اندازی وب سایت افزوده شود.

اما

افزایش تعداد متقاضیان راه اندازی وب سایت لزوما به این معنی نیست که تحت هر شرایطی بتوانید سفارش طراحی وب سایت بگیرید و کار و بار سکه ای داشته باشید!

آینده شغلی طراحی وب سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

بطور خلاصه باید بگویم آینده شغلی طراحی وب سایت به این عوامل بستگی دارد:

  1. داشتن شرکت و دفتر جهت مراجعه حضوری متقاضیان و عقد قرارداد و ارائه فاکتور
  2. داشتن بودجه کافی برای تبلیغات گسترده برای معرفی شرکت
  3. توانایی بازاریابی و برقراری ارتباط با شرکتها و سازمانهایی که میتوانند به مشتری شما تبدیل شوند
  4. شرکت در کلان شهرها و یا شهرهای صنعتی واقع شده باشد

تسلط کامل بر مباحث طراحی و تولید نرم افزار، طراحی دیتابیس و پشتیبانی از نرم افزارهای تولید شده را باید به لیست فوق بیافزایید.

شرایط فوق بهترین شرایط برای حضور موفق در بازار نرم افزار ایران میباشد و به سرعت به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

با خود رو راست باشید

بسیاری از افراد هستند که گمان میکنند با یک سیستم خانگی و خط اینترنت میتوانند در بازار آشفته طراحی وب سایت، جایی برای خود بیابند. اما برای فریلنسر موفق بودن هم باید بازاریاب اینترنتی خوبی باشید و توانایی تبلیغات گسترده داشته باشید.

سئو وب سایت و جذب مشتری از گوگل را یک رویای کودکانه تصور کنید

برخی از افراد تازه کار گمان میکنند که با راه اندازی یک وب سایت میتوانند از گوگل مشتری جذب کنند اما اگر در بازار طراحی وب سایت فعالیت کرده باشید میدانید که چندین هزار طراح و برنامه نویس وجود دارد که همه آنها وب سایت دارند و در گوگل باید با همه انها رقابت کنید.

در چنین شرایطی برای بالا رفتن در گوگل و جذب مشتری از طریق این جستجوگر باید میلیونها تومان برای خرید بک لینک هزینه کنید و محتوای با کیفیت برای وب سایت خود تولید کنید.متن نظر *