درآمد ماهی 5 میلیون تومان از طریق اینترنت

شاید از خود بپرسید که آیا واقعا میتوان از یک وب سایت ماهانه 5 میلون تومان درآمد کسب کرد؟ شاید هم به دنبال کسب درآمد بیشتری باشید، در هر صورت باید بگویم بله چنین درآمدهایی از طریق وب سایتها به دست می آید و تا کنون چند تا از این وب سایتها را برای مشتریانم راه اندازی کرده ام.

یک مثال از کسب درآمد چندین میلیون تومنی از طریق وب سایت

برای یکی از مشتریانم که شرکت بازرگانی دارد و در زمینه واردات و صادرات کالا فعالیت میکند یک وب سایت راه اندازی کردم.

مدیر این شرکت مدتی بعد با من تماس گرفت و گفت که از طریق وب سایت یک سفارش با ارزش برای صادرات کالا دریافت کرده ام و از اینکه وب سایت توانست باعث کسب و کارش شود بسیار خوشحال بود.

پس از اینکه تعداد سفارشات بیشتر، این مشتری بیشتر با من تماس میگرفت و میخواست که شرکتش از تمام ظرفیت بازاریابی اینترنتی استفاده کند تا کسب و کارشان را رونق بیشتری بدهند.

شاید با خود بگویید که دریافت سفارشات چند ده/صد میلیونی برای شرکتهای بازرگانی بسیار عادی است.

یک مثال دیگر

برای یکی دیگر از مشتریان خود یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کردم که از طریق آن در ماه چند میلیون تومان کالاهای ارزان قیمت میفروشد.

آیا هر نوع سایتی راه اندازی کنیم سود خواهیم کرد؟

خیر، سایتهایی هم راه اندازی کردم که به دلایل مختلف به سوددهی نرسید و مدیران این وب سایت ها از تمدید سایتشان خودداری کردند.

چگونه از طریق یک وب سایت ماهانه 5 میلیون تومان درآمد کسب کنیم؟

اگر کالا و خدمات خاصی ارائه میدهید احتمال اینکه وب سایت شما به سود دهی برسد بسیار زیاد است. شرکتهای تولیدی، خدماتی و بازرگانی شانس بسیار زیادی جهت کسب درآمد از اینترنت دارند.

اما اگر فاقد کالا یا خدمات باشید باید ریسک کنید...متن نظر *