برای کسب درآمد از اینترنت این پنج کار را انجام ندهید

حتما تا کنون از ثروتهای افسانه ای که مردان و زنان پیشرو از طریق اینترنت کسب کرده اند داستانهای فراوانی شنیده اید. به عنوان مثال کسی مانند مارک زاکربرگ که برای ارتباط با هم کلاسی ها و هم دانشگاهی های خود یک وب سایت راه اندازی کرد و پس از چند سال به یکی از جوانترین میلیاردر های آمریکا تبدیل شد یکی از نمونه هایی هست که همواره نام او را می شنویم.

از افراد شاخص دیگری که نزدیکی بیشتری به ما ایرانیان دارد امید پیریار موسس فروشگاه اینترنتی eBay.com می باشد که فقط با راه اندازی یک وب سایت ثروتی هنگفت بدست آورد.

افراد بسیار زیادی را می توان مثال زد و از موفقیت های چشمگیر آنها داستانها روایت کرد اما باید توجه کنید که حقیقت این نیست که اگر یک وب سایت راه اندازی کنید حتما میلیاردر خواهید شد. بلکه حقیقت این است که اگر بعد از یک سال از وب سایت خود خسته و دلسرد نشدید، می توانید امیدوار باشید که از اینترنت درآمدی کسب خواهید کرد!

در شروع کار به فکر کسب درآمد از اینترنت نباشید

برای شروع فعالیت وب سایت خود به فکر کسب درآمد از اینترنت نباشید و به این فکر باشید که چگونه می توانید وب سایتی داشته باشید که حداقل 5 سال در اینترنت دوام بیاورد. در این 5 سال هم باید حوصله و وقت کافی برای بروز رسانی و مدیریت این وب سایت داشته باشید.

برای درج آگهی های تبلیغاتی در وب سایت عجله نکنید

یک مثل معروف وجود دارد که "هرجا ترافیک باشد پول هم هست" اما اگر وب سایتی تازه کار راه اندازی کردید و در ماه 1000 بازدیدکننده هم ندارید بهتر است به فکر درج تبلیغ در وب سایت خود نباشید!

اگر روزانه حداقل 1000 بازدید کننده داشته باشید آنگاه می توانید به درج تبلیغ در وب سایت بیاندیشید.

از سایتهای پرداخت در ازای کلیک دوری کنید

سعی کنید هیچ گاه به سمت این وب سایتها نروید، چون اگر سایت شما یک وب سایت معتبر باشد افراد زیادی برای درج تبلیغ در وب سایتتان به سراغ شما می آیند و اگر هم وب سایت پر بازدیدی ندارید تقریبا همه وب سایتهای کلیکی وقت شما را تلف خواهند کرد.

به یک سیستم همکاری در فروش خاص وابسته نباشید

اگر صاحب کالای خاصی نیستید یکی از راههایی که می تواند به کسب درآمد شما در اینترنت کمک کند استفاده از سیستم های همکاری در فروش می باشد. اما اگر از این سیستم ها استفاده می کنید سعی کنید سیستمی معتبر انتخاب کنید و فقط محصولات یک سیستم را در سایت خود قرار ندهید و محصولات چند سیستم همکاری در فروش را در وب سایت خود قرار دهید.

اما باید توجه کنید که سیستم های همکاری در فروش کالاهای خاصی که فروش زیادی در اینترنت دارند را در اختیار شما قرار می دهند و نمی توانند همه نیازهاش شما را براورده سازند.

از کارهای کاذب دوری کنید

اخیرا راههای زیادی برای کسب درآمد از اینترنت ابداع شده است! به عنوان مثال شماره موبایل خود را در یک وب سایت ثبت می کنید و در ازای دریافت پیامک تبلیغاتی مبلغی ناچیز به شما پرداخت می شود. یا در اعضای عضو کردن یک نفر در وب سایتها مبلغی به عنوان پورسانت به شما تعلق می گیرد. به امید کسب درآمد می توانید همه این راهها را بروید اما مطمئن باشید که هیچ کدام از آنها نمی تواند باعث کسب درآمد شما از اینترنت شود.

نتیجه مقاله:

برای اینکه از اینترنت درآمد کسب کنید یا باید روزانه حداقل چندین هزار بازدید کننده واقعی و هدفمند داشته باشید یا کالا و خدمات خاصی را عرضه کنید. در غیر اینصورت بهتر است توانایی های خود را تقویت کنید تا بتوانید در آینده سهمی از بازار گسترده اینترنت داشته باشید و همواره سعی کنید از کارهای کاذب دوری کنید.متن نظر *