طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده چه مزایا/معایبی دارد؟

هنگامی که تصمیم میگیرید یک سایت راه اندازی کنید، گزینه های زیادی در پیش رو دارید و اگر در انتخاب نرم افزار مورد نظر خود دقت نکنید ممکن است به نتیجه دلخواه خود نرسید و مانند برخی از افراد تازه کار پس از مدتی فعالیت در اینترنت، عطای آن را به لقایش ببخشید.

مزایای طراحی سایت با استفاده از قالب های آماه

قالبهای آماده یک مزیت مهم دارند و آن این است که میتوانید قالب را قبل از خرید بصورت کامل بررسی کنید و اگر با مباحث طراحی سایت آشنا باشید خیلی سریع میتوانید مشکلات قالب را تشخیص دهید و از خریدن آن صرفنظر کنید. اما اگر قالب مطابق با استانداردها طراحی شده بود بلافاصله آن را دانلود میکنید و سایتتان را با آن راه می اندازید.

اما اگر با مباحث فنی طراحی سایت آشنایی نداشته باشید یا باید از یک شخص آشنا به مباحث فنی کمک بگیرید یا با توجه به اعتبار و سابقه طراح قالب، نسبت به خرید آن اقدام کنید.

خرید از طراحان با سابقه بهترین گزینه برای افراد نا آشنا به مباحث فنی میباشد.

ارزانتر بودن قالبهای آماده مزیت دیگر این قالبها میباشد.

معایب قالبهای آماده

در برخی از قالبهای آماده (مخصوصا قالبهای رایگان) این مشکلات مشاهده میشود:

  1. عدم رعایت استانداردهای سئو
  2. سنگین بودن قالب
  3. متناسب نبودن طرح و رنگ قالب با زمینه فعالیت وب سایت شما

طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده

با توجه به اینکه سالها در زمینه طراحی وب سایت فعالیت میکنیم، اقدام به طراحی انواع وب سایت با قالب آماده نموده ایم و درصورتیکه مایل هستید با اطمینان یک سایت با قالب آماده راه اندازی کنید لطفا با ما تماس بگیرید.

برخی از نمونه کارها:

  1. طراحی سایت نیازمندی
  2. طراحی وب سایت املاک
  3. اسکریپت فروش فایل


آقای سالخورده
19:23 - 1397/02/20
0
0
با سلام ، من قصد دارم سایتی راه اندازی کنم . فعالییت مد نظر من در بخش صادرات منسوجات چرمی هست مثل کیفهای چرمی لطفا کمک کنید که چگونه سایتی باید طراحی کنم
متن نظر *