سئو وب سایت به زبان ساده

صاحبان کسب و کارهایی که اقدام به راه اندازی وب سایت می کنند ممکن است قبل از تصمیم گیری در مورد راه اندازی وب سایت هیچ گونه اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشند و زمانیکه از کاربران حرفه ای تر اینترنت در این زمینه پرس و جو می کنند با واژه سئو یا بهینه سازی وب سایت آشنا می شوند.

عدم شناخت از مباحث تکنیکی سئو باعث می شود که پس از راه اندازی وب سایت و به منظور افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت اقدامات اشتباهی صورت گیرد که کاملا به ضرر وب سایت خواهد بود.

اما برای حل چنین مشکلاتی وب سایتهایی که توسط تیم سئو سم راه اندازی می شود بر اساس توصیه های گوگل کد نویسی می شوند و سفارش دهندگان کافی است به نکاتی که در ادامه به آنها اشاره می شود توجه کنند تا بتوانند بازدید کنندگان زیادی از طریق موتورهای جستجو بدست بیاورند.

  1. ایجاد عناوین توصیفی و مختصر برای هر صفحه
  2. ایجاد meta descriptions و ارائه توضیحات مختصر در مورد محتویات صفحه در این بخش
  3. مشخص کردن خصلت ALT برای تصاویر
  4. لینک دادن به سایر مقالات و محصولات وب سایت
  5. بروز رسانی منظم وب سایت و ارائه محتوای با کیفیت
  6. انتشار محتوای تولید شده در شبکه های اجتماعی
  7. پرهیز از فعالیتهایی که با هدف دور زدن رنکینگ گوگل صورت می گیرد

به دلیل اینکه وب سایتهایی که راه اندازی می کنیم از نظر فنی استانداردهای بهینه سازی را رعایت می کنند نیازی به درگیر شدن مدیر وب سایت با مباحث فنی نیست و با رعایت کردن همین نکات ساده می تواند تعداد بازدیدکنندگان هدفمند خود را افزایش دهد.

سئو را به زبان ساده می توان اینگونه بیان کرد:

وب سایتی که کد نویسی استانداردی داشته باشد، سبک باشد و محتوای با کیفیت داشته باشد.

برای وب مستر هایی که اطلاعات فنی چندانی در زمینه برنامه نویسی ندارند، سئو چیزی غیر از این نمی تواند باشد و ارائه توضیحات بیشتر فقط باعث سردرگم شدن این وب مسترها خواهد شد.متن نظر *