فروش سایت

رعایت اصول سئو در سیستم های مدیریت محتوا (بخش اول)

سیستمهای مدیریت محتوای رایگان محبوبی وجود دارد که به کمک آنها می توان یک وب سایت کامل و با امکانات فراوان را راه اندازی کرد. فرایند نصب این سیستمها بقدر ساده است که گاهی اوقات هزینه کم و سادگی راه اندازی چنین سیستمهایی باعث می شود هدف اصلی از راه اندازی وب سایت را فراموش کرده و فقط به داشتن یک وب سایت ارزان دلخوش باشیم.

برای سیستم مدیریت محتوای خود قالب اختصاصی سفارش دهید

قالبهای رایگانی که برای این سیستمها وجود دارد می تواند برای چندین وب سایت مورد استفاده قرار گیرد، استفاده از قالب تکراری می تواند باعث از دست رفتن اعتبار شما در میان کابرانتان شود. زیرا نصب قالبهایی که قبلا توسط دیگران استفاده شده این سیگنال را به مخاطبانتان ارسال می کند که شما برای وب سایت خود ارزش قائل نیستید.

استانداردهای سئو را در قالب سفارشی خود رعایت کنید

در قالب تعداد زیادی از سایتهایی که توسط سیستمهای متن باز و رایگان راه اندازی شده اند اشکلات فراوانی مشاهده می شود. قراردادن title صفحه در تگ H1 یکی از اشکلاتی است که تا کنون چندین بار توسط تیم ما در این وب سایتها مشاهده شده است.

از آنجا که بخشی از سئو وب سایتها به قالب سایت مربوط می شود، بهینه سازی قالب می تواند شانس شرکت شما را برای قرار گرفتن در نتایج بالای جستجوها افزایش می دهد.

از سرورهای ارزان قیمت و رایگان استفاده نکنید

داشتن سرور قوی باعث می شود وب سایت شما کمتر از دسترس خارج شود و بتوانید همواره به بازدیدکنندگان خود سرویس دهی کنید. اما گاهی مشاهده می شود که برخی از شرکتها به دلیل ارزان بودن سیستم مدیریت محتوا و امکانات گشترده این سیستمها در اختیار آنها قرار می دهند گمان می کنند که سرورهای ارزان قیمت نیز از همین رویه پیروی می کنند و با قیمت کم امکانات فراوانی در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

سرورهای قوی علاوه بر داشتن آپ تایم بالا، باعث افزایش سرعت لود سایت می شوند که تاثیر مثبتی بر روی سئو وب سایت شما می گذارند.متن نظر *