طراحی سایت جذاب و زیبا باعث فروش محصولات نمی شود

وقتی که از طراحی وب سایت سخن می گوییم معمولا گمان می شود که منظور ما زیبایی، جذابیت و انتخاب رنگ بندی صحیح می باشد و کمتر به کاربردهای تجاری وب سایت ها اهمیت داده می شود. در اینکه طراحی وب سایت یک هنر آنلاین می باشد شکی نیست اما طراحی سایت در واقع چیزی بیش از راه اندازی یک سایت زیبا می باشد.

تکیه بر زیبایی وب وب سایت فروش اینترنتی شما را زیاد نمی کند

ساختار وب سایت

دقت در انتخاب زبانهای برنامه نویسی بسیار حیاتی است. می توان از زبانهایی مانند HTML, PHP, CSS و... استفاده کرد تا یک وب سایت بصورت کامل از ابتدا راه اندازی شود یا از سیستم های مدیریت محتوا کمک گرفت.

کاربرد پذیری

کاربران باید بتوانند به سادگی از وب سایت استفاده کنند، به راحتی در بخشهای مختلف وب سایت حرکت کنند و فعالیت مورد نظر خود را به سرعت انجام دهند.

خوانایی

کاربران باید بتوانند متن درون صفحات سایت را به راحتی بخوانند، استفاه از رنگ پس زمینه تیره باعث ناخوانا شدن وب سایت می شود. سعی کنید که همیشه در انتخاب رنگ بندی دقت کنید و برای پس زمینه از رنگ روشن و برای متن از رنگ تیره استفاده کنید.

کارکرد وب سایت

وب سایت باید به درستی کار کند و کاربران نباید هنگام گردش در وب سایت با مشکل مواجه شوند یا به هر دلیل وب سایت از کاربیافتد.

سئو و بهینه سازی سایت ، فروش شما را تضمین می کند

فلسفه راه اندازی وب سایت، سرویس دهی به کاربران می باشد. اگر زیباترین و حرفه ای ترین وب سایت را راه اندازی کنید ولی بازدید کننده نداشته باشید طبیعتا زحمات شما به هدر خواهد رفت. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو باعث می شود ترافیک هدفمندی توسط موتورهای جستجو روی وب سایت شما ایجاد شود و فروش وب سایت افزایش پیدا کند.متن نظر *