مشاوره سئو - ارائه مشاوره رایگان سئو به وب مستر ها

متاسفانه تا کنون با وب مسترهای زیادی مواجه شده ایم که پس از سئو شدن وب سایتشان حتی نتوانسته اند همان ترافیک قبلی خود را حفظ کنند و گاهی مشاهده شده است که کل ورودی گوگل را نیز از دست داده اند.

اکثر این وب مسترها بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد الگوریتمهای موتورهای جستجو و فقط با دیدن تبلیغات گمراه کننده وب سایت خود را به امید افزایش ترافیک در اختیار دیگران قرار دادند.

ارائه مشاوره رایگان سئو به وب مستر ها

برای اینکه بتوانیم در حد توان خود از ایجاد چنین مشکلاتی جلوگیری کنیم و مانع از این شویم که زحمات چندین ساله وب مسترها در یک چشم به هم زدن به باد برود، تصمیم گرفتیم که خدمات مشاوره رایگان سئو را ارائه دهیم.

به همین منظور از وب مسترهایی که مایل هستند وب سایت خود را بهینه سازی کنند دعوت می شود که درخواست خود را برای ما ارسال نمایند تا پس از بررسی و آنالیز وب سایت، آنها را از مواردی که به بهبود وب سایتشان کمک می کند آگاه سازیم.

مسئولیتی به عهده تیم سئو سم نخواهد بود

همه وب سایت هایی که طراحی می کنیم مطابق با جدیدترین استانداردهای موتورهای جستجو کد نویسی می شوند و خدمات سئو را فقط به سایت هایی که خودمان (در سالهای گذشته) طراحی کرده ایم ارائه می دهیم.

لذا خدمات مشاوره رایگان سئو که به سایر وب مسترها ارئه می شود در حد توصیه هایی می باشد که وب مسترها در بکار بردن آنها مختار هستند و مسئولیتی در این مورد متوجه تیم سئو سم نخواهد بود.

در انتخاب سئو کار خود دقت کنید

برخی از کاربران اینترنت که اطلاعات محدودی در مورد نصب جوملا و وردپرس دارند خود را سئو کار معرفی می کنند. از آنجاکه تمام دانش آنها خریدن چند بک لینک می باشد، باید در انتخاب سئو کار خود دقت کنید.هادي مرادي
11:24 - 1394/05/03
3
0
باسلام ودرود خدمت شما
بنده يك سايت در زمينه نيازمنديهاي اينترنتي وتبليغات اينترنتي دارم بنام سايت نيازگو http://www.niazgoo.com/index.php لطفا اگر امكان پذير هست يك بررسي كنيد ببينيد سايت ما چه نقاط قوت وضعفي دارد؟ ونقاط ضعف وقوت آنرا بگوييد وراهكار براي رفع نقاط ضعف بديد؟
بهترين روش براي اينكه ي سايت تبليغات اينترنتي بياد صفه اول گوگل چيه؟
سینا مقیسه
23:05 - 1395/03/24
0
0
با سلام و خسته نباشی خدمت شما
بنده یک سایت در زمینه نرم افزار و بازی اندروید دارم و تازه واردم نمیدونم چیکار کنم سایتم مثه سایت های نرم افزاری دیگ پیشرفت و پر بازدید شه.اگ لطف کنید به سایت من سر بزنید و نقاط ضعف ها رابگویید و بگویید که چه کاری انجام بدهم تا پیشرفت کنه سایت ممنون میشم و منت بر سره ما میزارید.ممنون
ادرس سایت: www.sinaandroid.com
میثم حسینخانی
23:04 - 1395/09/07
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید، سایتی تحت عنوان فروش فایل و پروژه ایجاد کرده ام اما متاسفانه اون بازخوردی که انتظار داشتم حاصل نشده و کاملا ناامید شدم از این مورد از شما درخواست دارم که وب سایت بنده رو بررسی کنین و بگین آیا راه هایی برای افزایش فروش هست؟

Elmfile . ir
متن نظر *