نکاتی در مورد سئو سازی سایت با هدف افزایش سئو در گوگل

سئو و بهینه سازی سایت به یک رویای سود آور برای بسیاری از وب مسترها تبدیل شده است به گونه ای که برخی از وب مسترها حاضر هستند برای مدت بسیار کوتاهی در بالای نتایج جستحو قرار بگیرند و پس از آن وب سایتشان توسط گوگل بلوکه شود!

نکاتی در مورد سئو سازی سایت با هدف افزایش سئو در گوگل

برای بهینه سازی وب سایت خود عجله نکنید

اولین نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که نباید برای بهینه شدن وب سایت خودتان عجله کنید و اهداف بلند مدتی در نظر داشته باشید. عجله کردن تنها باعث می شود که بازار را در آینده به سایر رقبای خود واگذار کنید.

از ایجاد صفحات نامرتبط با فعالیت وب سایت خود جلوگیری کنید

سایتهایی هستند که در زمینه یک موضوع تخصصی فعالیت می کنند اما در بین اخبار خود در مورد فوتبال، ستارگان سینما و جوایز اسکار چنان اخباری منتشر می کنند که گویی سالها در این زمینه فعالیت کرده اند.

این صفحات تنها به دلیل جذب بازدیدکنندگان از طریق گوگل و افزایش ترافیک وب سایت ایجاد می شوند اما آیا واقعا سودی برای مدیران این سایت ها خواهند داشت؟

ابزار سنجش سئو سایت را بکار بگیرید ولی به آنها اعتماد نکنید!

ابزار زیادی در اینترنتی وجود دارد که هرکدام به سایت شما یک نمره می دهد اما این نمرات مکانی که گوگل برای سایت شما در نتایج جستجو مشخص می کند را تضمین نمی کنند. بهترین روش این است که از ابزار تست سئو سایت فقط برای عیب یابی وب سایت خود استفاده کنید.

به خود گوگل هم اعتماد نکنید!!

متاسفانه باید بگویم موارد زیادی پیش آماده که گوگل خواب فروشگاه داران را آشفته کرده و با تغییر موقعیت یکی از محصولات فروشگاه در نتایج جستجو، ضرر هنگفتی به آنها وارد آورده است.

اگر فقط چند محصول از فروشگاه شما جایگاه خود را در نتایج جستجو از دست دهد می توان با آن کنار آمد اما اگر کل سایت دچار چنین مشکلی شود چه؟متن نظر *