سئو وردپرس - بهترین افزونه سئو برای وردپرس

قبلا اشاره شد که مدیران سایتهای ورد پرسی با نصب چند افزونه سئو ، خود را گول می زنند! اما همانطور که می دانید وردپرس محبوبترین سیستم مدیریت محتوای موجود می باشد و بسیاری از کاربران برای ایجاد وبلاگهای ساده از این CMS رایگان استفاده می کنند.

به همین دلیل در این مقاله روشهایی که به سئو وردپرس کمک می کند را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهینه سازی قالب وردپرس و عدم استفاده از قالبهای آماده

اولین پیشنهادی که به شما می دهیم این است که تحت هیچ شرایطی از قالبهای آماده و قالبهای ترجمه شده استفاده نکنید زیرا کد این قالبها دارای ایراد فراوانی هستند که نیاز به بهینه سازی دارند.

بهترین راه این است که یک قالب بهینه شده سفارش دهید تا بتوانید تمرکز خود را به فاکتورهای خارجی سئو معطوف کنید.

چک کردن قالب های آماده

پس از اینکه قالب جدیدی سفارش دادید سعی کنید این موارد را حتما چک کنید:

  1. آیا در قالب از تگهای H1 و H2 استفاده شده است؟
  2. آیا تصاویر دارای خصلت ALT هستند؟

در صورتیکه این دو مورد رعایت شده بود می توان گفت بهینه سازی قالب در وضعیت مناسبی قرار دارد اما باید موارد بسیار زیادی را در نظر گرفت و فقط این دو مورد کافی نیست.

بهترین افزونه سئو برای وردپرس

برای روشن شدن موضوع باید بگوییم که عبارت بهترین افزونه سئو برای وردپرس یک بحث انحرافی است و باعث گمراه شدن شما خواهد شد زیرا بخشی از بهینه سازی سایت مربوط به کدهای سایت است و این افزونه ها فقط امکاناتی را به وب سایت اضافه می کنند و ممکن است پس از نصب این افزونه ها گمان کنید که همه راه را رفته اید!

تعدادی افزونه وجود دارد و بهتر است در هنگام سفارش طراحی قالب بهینه شده از طراح قالب بخواهید تا افزونه های مورد نیاز را نصب کند و دیگر ذهن خود را درگیر این موضوع نکنید.

مهمترین عامل را فراموش نکنید

با لینک بیلدینگ، بروزرسانی منظم وب سایت و فعالیت در شبکه های اجتماعی باعث خواهید شد که سایت وردپرسی شما جایگاه مناسبی در نتایج جستجوی گوگل بدست بیاورد.نیازمندیهای تیفا
17:11 - 1394/06/19
0
0
مقاله جالبی بود
متن نظر *