نکاتی در مورد ایجاد یک سایت محبوب و معروف

داشتن یک وب سایت محبوب و معروف برای بسیاری از کاربران به یک آرزوی دست نیافتنی تبدیل شده است و بسیاری از این کاربران تلاشهای بسیاری در این زمینه انجام می دهند ولی الزاما همه این تلاشها به موفقیت ختم نخواهد شد.

اولین ها محبوب ترینها هستند

ایده ها و اختراعات همواره برای بار اول نظر دیگران را به خود جلب می کند و ساختن چرخی که سالیان سال از اختراعش گذشته است نمی تواند باعث محبوبیت شما شود.

ایده ای که منجر به ایجاد یک وب سایت می شود اگر در نوع خود اولین باشد می توان انتظار داشت که باعث محبوبیت آن وب سایت خواهد شد.

تعداد بازدیدکنندها ملاک قضاوت در مورد محبوبیت یک وب سایت نخواهد بود

برخی از کاربران فکر می کنند که یک وب سایت محبوب باید روزانه هزاران/میلیونها بازدید کننده داشته باشد اما در واقع اینطور نیست.

وب سایتهایی که جنبه عمومی دارند مانند وب سایتهایی که در زمینه موبایل و فناوری اطلاعات فعالیت می کنند به دلیل اینکه همه کاربران اینترنت مخاطب آنها هستند باید بازدیدکننده زیادی جذب کند تا به یک وب سایت محبوب تبدیل شود.

اما این قانون شامل وب سایتهایی که در زمینه های تخصصی تر فعالیت می کنند نمی شود.

ارائه خدمات مفید و ارزشمند به کاربران وب سایت

چه وب سایتی عمومی با هزاران بازدید کننده در روز داشته باشید چه یک وب سایت تخصصی، باید خدماتی ارائه کنید که رضایت کاربران را به خود جلب کند.

در تلاش برای جلب نظر کاربران از شلوغ کردن وب سایت بپرهیزید زیرا نمایش قیمت دلار در یک مجله تخصصی در مورد آبزیان چندان خوشایند نخواهد بود!

در نهایت رعایت مسائل تکنیکی و فنی

در نهایت باید به مسائل پشتیبانی، به روز کردن وب سایت، انتخاب سرور و هاست مناسب، پهنای باند، ظاهر سایت و نوع برنامه نویسی توجه کنید.متن نظر *