فروش سایت

سئو کلاه سیاه چیست ؟

روش های زیادی وجود دارد که بتوان موتورهای جستجو را فریب داد و از این طریق ترافیک بیشتری روانه سایتها کرد.

سئو کلاه سیاه

برخی از روشهای رایج که در سئو کلاه سیاه بکار می رود:

1- می توان وب سایتها را طوری طراحی کرد که به موتورهای جستجو یک محتوای ویژه نمایش داد اما کاربران اصلی سایت فقط تبلیغات را مشاهده کنند،

2- از آنجا که بک لینکها در رتبه بندی سایتها تاثیر دارند، عده ای با خرید و فروش لینک سعی در تغییر رفتار گوگل و سایر موتورهای جستجو دارند.

3- ابزارهایی وجود دارد که متن های بی معنی در وب سایت قرار می دهند تا موتورهای جستجو را فریب دهند و کاری کنند که موتور جستجو گمان کند این سایتها با محتوای با کیفیت به روز می شوند و آنها را در نتایج خود نمایش دهند.

4- ارسال کوئری های ساختگی به گوگل جهت قرار دادن کلمات کلیدی سایت خود در google suggestion و google related یا سعی در تغییر این نتایج.

استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی، استفاده بیش از حد از تگینگ و تگ گذاری، استفاده بیش ار حد از کلمات کلیدی در لینکهای سایت و طولانی کردن لینکها نیز جز روشهای کلاه سیاه بشمار می رود.

در کل روشهای مختلفی وجود دارد که از آنها به عنوان سئو کلاه سیاه یاد می شود و هدف همه این روشها بالابردن رتبه سایت در نتایج جستجو از راههای غیر مجاز می باشد. طبیعی بودن و استفاده نکردن از روش های غیر طبیعی، تنها راه حل این مشکل می باشد. اگر وب سایت خود را به صورت طبیعی مدیریت کنید و هیچگاه تصمیم به فریب موتورهای جستجو نداشته باشید، با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد.

چنین روشهایی دیر یا زود توسط موتورهای جستجو شناسایی می شوند و سایتهایی که از این روشها استفاده می کنند را از نتایج خود حذف خواهند کرد.متن نظر *