معنی خدمات سئو چیست

در گذشته هدف اول بسیاری از افراد داشتن یک وب سایت و حضور در اینترنت بود. اما امروزه تقریبا اکثر شرکتها، سازمانها و افراد جامعه وب سایتی راه اندازی کرده اند و در اینترنت حضور دارند.

آیا راه اندازی یک وب سایت برای حضور در اینترنت کافی است؟

از انجا که داشتن بازدید کننده برای یک وب سایت بسیار مهم است و وب سایت های بدون بازدیدکننده در اصل جناره های آنلاین هستند! بسیاری از مدیران تمایل دارند ترافیک وب سایت خود را افزایش دهند و وب سایت خود را زنده کنند.

به دلیل اینکه موتور های جستجوی گوگل، یاهو و بینگ منابع اصلی و رایگان تامین ترافیک در اینترنت هستند، مدیران وب سایتها میخواهند میزان ورودی این موتورهای جستجو به وب سایت خود را افزایش دهند تا هم آمار بازدیدهای روزانه افزایش پیدا کند و هم خریداران بیشتری وارد وب سایت آنها شود.

موتورهای جستجو چگونه آمار بازدید روزانه یک وب سایت را افزایش میدهند؟

اگر کاربری در یکی از این موتورهای جستجو در مورد محصولات و خدمات مرتبط با وب سایت شما سرچ کند و این موتورهای جستجو وب سایت شما را در صفحه اول نتایج خود نشان دهند، این کاربر روی لینک وب سایت شما کلیک میکند و وارد وب سایت شما میشود.

پس از ورود کاربر به سایت علاوه بر اینکه به تعداد بازدیدکننده های وب سایت افزوده میشود، اگر وب سایت شما کالا یا خدماتی برای فروش داشته باشد، شانس اینکه این کاربر به یک خریدار واقعی تبدیل شود افزایش می یابد.

معنی خدمات سئو چیست

خدمات سئو به فرایندی گفته میشود که باعث میشود یک وب سایت از صفحات بالا به صفحه اول موتور جستجو بیاید و آمار بازدید روزانه اش افزایش پیدا کند.

خدمات سئو یکی از تکنیکهای بازاریابی اینترنتی به شمار میرود.

کدام موتور جستجو تاثیر بیشتری بر روی ترافیک وب سایتها دارد؟

طبق آمار موجود 80 درصد کاربران برای جستجو در اینترنت به سراغ گوگل میروند. همچنین هنگامیکه آمار وب سایتها را بررسی میکنیم متوجه میشویم که گوگل برای وب سایتها 30 تا 40 برابر یاهو و بینگ بازدید کننده ارسال میکند.

لذا اگر تصمیم دارید سایت خود را سئو کنید، باید توجه خود را به گوگل معطوف کنید.

بالا آمدن سایت در گوگل چقدر زمان نیاز دارد؟

معمولا بین 2 تا 6 ماه زمان نیاز است که موقعیت یک وب سایت در نتایج جستجوی گوگل تغییر کند و به صفحات اول وارد شود.

آیا ممکن است خدمات سئو به وب سایت ما ضرر بزند؟

بستگی دارد که چه شخص یا شرکتی وظیفه سئو وب سایت شما را به عهده می گیرد. تا کنون وبمسترهای زیادی با ما تماس گرفته اند و گفته اند که پس از سئو شدن وب سایت، نتنها بازدید وب سایت زیاد نشده است بلکه کاهش هم پیدا کرده است و از نتیجه کار بسیار ناراحت بوده اند.

لذا پیشنهاد میشود که در انتخاب سئو کار دقت و حساسیت ویژه ای به خرج دهید تا با چنین مشکلاتی موجه نشوید.متن نظر *