الگوریتم پنگوئن گوگل Real Time خواهد شد

گوگل تایید کرد که به زودی از نسخه Real Time الگوریتم پنگوئن خود رو نمایی خواهد کرد.

تا کنون الگوریتم پنگوئن گوگل به چه صورت عمل میکرد؟

فرض کنید برای افزایش پیج رنک وب سایت خود شروع به دریافت بک لینک میکنید و در هنگام گرفتن بک لینک ها مشکلی برای وب سایت شما پیش نمی آید ولی بعد از اینکه گوگل الگوریتم پنگوئن خود را بروز رسانی کرد، به یکباره از نتایج جستجو خارج میشوید.

حال برای بازگردادن وب سایت به نتایج جستجو، باید ابتدا لینکهایی که باعث پنالتی شدن سایت شده بودند را شناسایی کنید و آنها را یا حذف کنید یا در سرچ کنسول و در بخش disavow links ثبت کنید. سپس باید یک درخواست بازبینی به گوگل ارسال کنید و منتظر بروز رسانی بعدی گوگل باشید تا سایت به نتایج جستجو برگردد.

با Real Time شدن الگوریتم پنگوئن چه تغییری در رفتار این الگوریتم پیش می آید؟

با Real Time شدن الگوریتم پنگوئن به محض اینکه بک لینک ها را حذف کنید یا آنها را در disavow links ثبت کنید، وب سایت شما رنکینگ خود را بدست می آورد و به نتایج جستجو برمیگردد (با این روش دیگر نیاز نیست منتظر بروزرسانی های جدید بمانید).

ناگفته نماند که اگر بک لینک های غیر مجاز دریافت کنید، بلافاصله از نتایج جستجو خارج خواهید شد!

مشخص نیست که دقت و سرعت عمل گوگل در این کار چقدر است اما حداقل میدانیم که هدف گوگل رسیدن به نقطه ای است که بتواند بصورت لحظه ای با لینکهای غیر مجاز مقابله کند.

الگوریتم پنگوئن چه زمانی Real Time میشود؟

از این بروز رسانی احتمالا در اواخر سال جاری میلادی (2015) رونمایی خواهد شد.

آخرین نسخه الگوریتم پنگوئن، نسخه 3.0 بود که در 17 اکتبر سال 2014 فعال شد و 1 درصد از کوئری ها را تحت تاثیر قرار داد.متن نظر *