آموزش کامل خدمات لینک بیلدینگ موفق

سئو برای بسیاری از وبمسترها اهمیت بسیار زیادی دارد و لینک بیلدینگ هم یکی از مهمترین روشهای تاثیر گذار سئو است. به همین دلیل بسیاری از وبمسترها به دنبال راهی هستند که با لینک بیلدینگ ترافیک وب سایت خود را افزایش دهند.

ابتدا توضیح مختصری در مورد لینک بیلدینگ ارائه میدهیم:

لینک بیلدینگ به فرآیند گرفتن و افزایش لینک از سایتهای مختلف گفته میشود که باعث افزایش رنکینگ وب سایت در نتایج جستجوی گوگل و افزایش ترافیک میشود.

خدمات لینک بیلدینگ چیست؟

سئوکارهایی که تجربه کافی دارند و میدانند که از چه سایتها و صفحاتی باید لینک بگیرند تا تاثیر مثبتی داشته باشد این کار را در قبال دریافت دستمزد انجام میدهند.

متاسفانه به دلیل اینکه این کار تا اندازه ای ساده است و فقط به تجربه نیاز دارد، افراد زیادی خود را سئو کار معرفی کرده اند و به سایتهای زیادی آسیب رسانده اند!

روال خدمات لینک بیلدینگ را در ادامه توضیح داده ایم:

ابتدا باید بهترین سایتها را برای دریافت لینک شناسایی کنیم. افرادی که اطلاعات چندانی ندارند فقط به پیج رنک و رتبه آلکسا و چند ابزار دیگر مراجعه میکنند و یک سایت را انتخاب میکنند.

اما سئوکارهایی که سالها تجربه دارند علاوه بر روشهای فوق، از تجربه خود و ارتباطی که با سایر وبمسترها و سئوکارها دارند نیز استفاده میکنند تا بهترین و با کیفیت ترین سایتها را انتخاب کنند.

چرا باید از تجربه و ارتباط با همکاران استفاده کرد؟

فرض کنید برای خرید یک گوشی موبایل به یک فروشنده مراجعه کرده اید ولی این فروشنده بجای گوشی نو یک گوشی دست دوم به شما بفروشد که هیچ تفاوتی با گوشی نو ندارد، در این حالت چه کاری میتوانید انجام دهید؟

در اینترنت وضع بسیار بدتر است و به دلیل اینکه روشهای زیادی برای ایجاد ترافیک و بک لینک جعلی وجود دارد، با بررسی پیج رنک و اطلاعات آلکسا و... نمیتوانید به یک سایت اعتماد کنید.

به همین منظور باید از تجربه قبلی خودتان و در صورت نیاز از تجربه وبمسترهای باتجربه هم استفاده کنید.

چگونه باید لینک بیلدینگ انجام دهیم؟

  1. سایتهایی که پیج رنک و پیج آتوریتی بالاتری دارند را انتخاب کنید
  2. به کمک ابزارهایی مانند مجستیک و آلکسا و... تعداد بک لینکها و ترافیک ورودی گوگل را چک کنید
  3. در سایت انتخاب شده تبلیغ بنری یا متنی یا ریپورتاژ آگهی ثبت کنید
  4. تبلیغات و لینکهای خود را حداقل به مدت 6 ماه در سایت نگه دارید
  5. در گرفتن بک لینک زیاده روی نکنید

نکته: برای استفاده از آلکسا باید بتوانید بر اساس رنک سایت تعداد بازدیدکننده های آن سایت را تخمین بزنید. به عنوان مثال باید بدانید سایتی که رنکی در حدود 2500 ایران دارد چند بازدیدکننده دارد.

چه سایتهایی به دنبال لینک بیلدینگ می روند؟

سایتهایی که کیفیت و خدمات مناسبی دارند به صورت رایگان و توسط کاربران اینترنت بک لینک دریافت میکنند و نیاز کمتری به لینک بیلدینگ دارند (شاید هم اصلا نیازی به این کار ندارند).

اما سایتهایی که کیفیت مناسبی ندارند و یا برای افزایش ترافیک عجله دارند به دنبال این کار میروند.متن نظر *