سئو مهم است ولی نباید آن را پیچیده کرد

وبمسترهای حرفه ای اینترنت میدانند که چرا سئو مهم است اما اگر جز تازه واردین دنیای وبمستری هستید بد نیست یک جواب مختصر به این پرسش بدهیم.

چرا سئو مهم است؟

پس از اینکه وب سایتی راه اندازی کردید، برای وب سایت خود به بازدیدکننده نیاز دارید. برای جذب بازدید کننده یا باید هزینه هنگفتی را بابت تبلیغات بپردازید یا از راههای رایگان استفاده کنید.

یکی از راههای رایگان افزایش بازدید سایت ، سئو و جذب بازدیدکننده و مشتری از گوگل میباشد. در بخش مقالات وب سایت سئو سم مقالات متعددی در مورد تاثیر سئو بر میزان فروش و درآمد کسب و کارهای اینترنتی ارائه شده است که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر این مقالات را مطالعه نمایید.

چرا نباید سئو را پیچیده کرد؟

با توجه به نقشی که سئو در کسب درآمد برای سایتها دارد بسیاری از وبمسترها سئو را به یک جعبه جادویی و پر رمز و راز تبدیل کرده اند و برخی آن را یک موجود غجیب و غریب تصور میکنند. اما در واقع سئو آنقدرها هم پیچیده و دست نیافتنی نیست.

برای رسیدن به سئو ایدآل چه باید کرد؟

  1. با خواندن سایتهای تخصصی در این زمینه اطلاعات خود را بروز کنید
  2. نکات فنی از قبیل سایت مپ، کدهای HTML، متا تگها و... را در سایت خود اعمال کنید
  3. محتوا تولید کنید که ویژه شما باشد
  4. محتوا را برای کاربرانتان بنویسید نه برای ربات موتورهای جستجو
  5. با ابزارهای آنلاین و افزونه هایی که طراحان وب بکار میبرند آشنا شوید و از آنها استفاده کنید
  6. تبدیل قالب به قالب ریسپانسیو
  7. و...

یک نکته مهم

اگر بتوانید اعتماد کاربران وبسایتتان را جلب کنید آنها به بازاریاب وب سایت و شرکت شما تبدیل خواهند شد. این نکته را بخاطر بسپارید و آن را به عنوان شاه کلید موفقیت نتنها در دنیای سئو بلکه در دنیای کسب و کار آنلاین در نظر بگیرید.

هرچه کاربران راضی وب سایت شما بیشتر باشد، تعداد بک لینکها، لایکها و اعتبار وب سایت شما بیشتر خواهد شد.متن نظر *