مقاله در مورد فروشگاه اینترنتی - چگونه فروشگاه اینترنتی بسازیم

ممکن است داشتن یک فروشگاه اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت برای عده ای از کاربران جذاب باشد و بخواهند در این زمینه فعالیتهایی انجام دهند که مطالعه بخش اول مقاله به این افراد توصیه می شود.

هدف شما از راه اندازی فروشگاه اینترنتی چیست؟

  • اگر دیگران گفته اند فروش اینترنتی خوب است
  • اگر شنیده اید که در خواب هم می توانید پول دربیاورید
  • اگر شنیده اید که آمار فروش آنلاین افزایش یافته است

و اگر موارد دیگری را نیز شنیده اید و به داشتن فروشگاه اینترنتی علاقمند شده اید باید اعلام کنیم که این موارد شایعه نیست بلکه حقیقتی است هر روز به وقوع می پیوندد.

اما این حقایق دلیل نمی شود که هر فروشگاهی بتواند به چنین موفقیتی برسد و اگر فروشگاهی با طرح و برنامه برای رسیدن به یک هدف مشخص پایه ریزی نشود هیچگاه نخواهد توانست موفقیتی به دست بیاورد.

یک شبه پولدار شدن در اینترنت و آرزوهای دور و دراز را از خود دور کنید

یکی از مواردی که همواره با آن روبرو می شویم این است که عده ای از کاربران آماتور گمان می کنند که داشتن یک سایت و قراردادن چند بنر تبلیغاتی در آن باعث می شود دیگران بر روی بنرها کلیک کنند و از این راه مبالغ هنگفتی بدست بیاورند.

ممکن است عده ای پا را فراتر گذاشته و تصمیم بگیرند علاوه بر درامد حاصل از بنرها، با عرضه کردن چند محصول درامد نامعلوم خود را بیشتر کنند!

برای ساختن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای و سود آور آماده شوید

ساختن یک فروشگاه اینترنتی را نمی توان در یک یا چند صفحه خلاصه کرد اما در مقدمه ای که بیان شد تا اندازه ای سعی شده است که برداشتهای نادرست نشان داده شود و در بخش دوم این مقاله ( چگونه فروشنده موفقی باشیم ) به مباحث فنی تر پرداخته شده است که مطالعه آن به مدیران شرکتها و افرادی که سرمایه و بودجه کافی در اختیار دارند مناسب می باشد.دنیا بهرامی
20:33 - 1392/12/27
1
0
واقعا از سایتتون ممنونم به من ک خیلی کمک کرد.
متن نظر *