اهمیت وب سایت در تجارت الکترونیک - اهمیت داشتن وب سایت سودآور

بسیاری از کاربران با شنیدن عبارت تجارت الکترونیک به یاد فروشگاههای گوشی موبایل و درگاه های پرداخت آنلاین میافتند اما مفاهیم گسترده تری را باید برای تجارت الکترونیک مدنظر قرار داد.

اهمیت وب سایت در تجارت الکترونیک

وب سایت یک کارخانه معمولا به درگاه پرداخت آنلاین نیاز ندارد زیرا کارخانجات محصولات خود را در تناژ بالا به فروش می رسانند و قبل از ارسال بار می بایست قراردادی تنظیم شود و در صورت نیاز به صادرات اقدام به گشودن LC نمایند و...

آمار و ارقامی که در مورد تجارت الکترونیک ارائه می شود در مورد خریدهای جزئی می باشد و معاملات بزرگتریکه طرفین به واسطه اطلاعات منتشر شده در وب سایتها با یکدیگر آشنا می شوند نمی تواند در این آمار گنجانده شود.

داشتن یک وب سایت اینترنتی بهینه شده مانند داشتن یک آسمان خراش در بهترین نقطه شهر می باشد. همانگونه رهگذران به راحتی می توانند یک آسمان خراش را پیدا کنند، جستجوگران اینترنتی نیز به راحتی می توانند در میان انبوهی از وب سایتها، وب سایت رسمی شرکت شما را بیابند و پس از بررسی صفحات مختلف وب سایت با شما تماس بگیرند و قرار ملاقاتی تنظیم کنند.

اهمیت داشتن وب سایت سودآور برای شرکتها و کارخانجات

برای یک کارخانه تولیدی جذب مشتری بیشتر باعث افزایش فروش و سودآوری بیشتر خواهد شد و در صورتیکه کارخانه ای اقدام به راه اندازی یک وب سایت بهینه شده نمایند شانس جذب مشتریانی که بصورت عمده خرید می کنند افزایش می یابد.

همچنین افرادی که تا به حال اسم شرکت شما را نشنیده اند و به دنبال شرکت در مزایده ها و اخذ نمایندگی فروش هستند به راحتی می توانند پس از یک جستجو در گوگل با شرکت شما آشنا شوند و با شما تماس بگیرند.متن نظر *