نحوه انتخاب یک سایت پربازدید برای تبلیغات بنری سودآور

اگر مانند ما از قشر مرفه جامعه نیستید و نمی خواهید پولی که با زحمت بدست آورده اید را با دو دست خود دور بریزید یا اینکه تصمیم دارید از تبلیغاتی که انجام می دهید بهترین نتیجه را بدست بیاورید، به شما پیشنهاد می شود که این مقاله را مطالعه کنید زیرا جای درستی آمده اید!

برخی از سایتهای پربازدید فقط برای گرفتن پول شما ایجاد شده اند!

در تابستان گذشته 130،000 تومان را دو دستی به یکی از این وب سایتها تقدیم کردم!

شاید بگویید شما که در زمینه بازاریابی اینترنتی فعالیت می کنید چرا چنین اشتباهی مرتکب شدید؟

پاسخ به سوال شما بسیار ساده است، وب سایتی را که حداقل 10 سال قدمت دارد و در میان کاربرها شناخته شده است و در گذشته خودم هم در آن وب سایت فعالیت می کردم را برای تبلیغات انتخاب کردم! علاوه بر تبلیغات تصمیم به حمایت از این سایت هم داشتم اما متاسفانه تجربه خوبی نبود زیرا نتنها تبلیغات فایده ای برای من نداشت بلکه دیدگاهم نسبت به خدمات این وب سایت بطور کامل عوض شد.

با وجود اینکه رنک آلکسای این سایت زیر 1000 است شاید در روز کمتر از 10 کلیک و گاهی 2 یا 3 کلیک بر روی این بنر زده می شد!

چگونه از مشکلاتی شبیه به این جلوگیری کنیم؟

با این اتفاق به این نتیجه رسیدم که در اینترنت نمی توان به چشمان خودمان هم اعتماد کنیم چه برسد به اینکه بخواهیم یک سایت پر بازدید ایرانی را قبول داشته باشیم! لذا آمار بازدیدها، رنک آلکسا، قدمت سایت، محبوب بودن سایت نزد کاربران و... را معیاری برای درج بنر در یک سایت خاص قرار ندهید.

معیارتان باید بازخورد واقعی شما از یک وب سایت باشد. اگر یکی از دوستان تجربه درج آگهی در یک وب سایت را داشته باشد و از این وب سایت راضی باشد شما می توانید در آن وب سایت تبلیغ کنید.

اگر کسی از دوستانتان تجربه درج آگهی در یک وب سایت بخصوص را نداشت بهتر است بجای درج بنر یک ماهه در بالای آن وب سایت، با مدیر سایت صحبت کنید و به مدت 5، 10 یا 15 روز یک بنر در فوتر سایت درج کنید و درصورتیکه از نتیجه راضی بودید می توانید بدون نگرانی اقدام به تبلیغات در آن وب سایت کنید.

یا می توانید روی بنرهایی که در آن وب سایت درج شده است کلیک کنید و وارد وب سایتهای تبلیغ دهنده شوید و با مدیر آن وب سایتها در مورد تاثیر تبلیغات صحبت کنید. اگر آنها راضی بودند (و واقعیت را به شما گفته باشند) شما هم می توانید اقدام به درج آگهی کنید. عیب این روش این است که آگهی دهندگان ممکن است با صداقت پاسخ شما را ندهند.

پیشنهاد اکید

اکیدا به شما پیشنهاد می کنم که در درج تبلیغات در وب سایتها دقت کنید زیرا تغییر رنک آلکسا کار بسیار ساده ای است و اگر فقط بر اساس رنک آلکسا اقدام به درج تبلیغات کنید ممکن است به نتیجه مطلوب و مورد نظر خود نرسید.متن نظر *