درباره ما

در گذشته به دلیل آشنا نبودن اقشار مختلف جامعه با اینترنت، بسیاری از شرکتها تمایل چندانی به حضور در اینترنت نداشتند و یا فقط اقدام به راه اندازی یک وب سایت می کردند.

معرفی وب سایت سئو سم

اما در سالهای اخیر پیشرفتهای تکنولوژی باعث گره خوردن زندگی روزمره مردم با اینترنت شد و حضور موفق در اینترنت و دیده شدن وب سایت ها در موتورهای جستجو و شبکه های اجماعی تاثیر بسیار زیادی بر روی فروش کسب و کارهای مختلف دارد.

در این میان به دلیل اهمیت نقش وب سایتها در بازاریابی و فروش اینترنتی، داشتن یک وب سایت استاندارد می تواند باعث رونق بخشیدن به کسب و کارهای مختلف شود.

به همین دلیل مدیریت وب سایت سئو سم همواره توجه ویژه ای به رعایت اصول سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) در وب سایتهای طراحی شده داشتند تا از این طریق بتوانند باعث افزایش فروش شرکتها و تولیدی های مختلف شوند.

وب سایت سئو سم با همین هدف در 16 مهر ماه سال 1391 راه اندازی شد و امید است بتوانیم تا سالها در کنار شما باشیم و خدمات مفیدی به شما عزیزان ارائه دهیم.

برخی از محصولات ما

در سالهای گذشته با بررسی نیاز کاربران و مشتریان خود اقدام به ایجاد چندین نرم افزار نموده ایم که در ادامه با برخی از آنها آشنا می شویم:

  1. طراحی وب سایت شرکتی
  2. طراحی فروشگاه اینترنتی سئو شده
  3. اسکریپت فروش فایل
  4. اسکریپت نیازمندی ها
  5. اسکریپت املاک
  6. سایت خرید و فروش خودرو
  7. و...

بروز رسانی: 1393/11/02