افزایش تضمینی بازدید گوگل

برای اینکه وب سایتی داشته باشید که بتواند باعث رونق بخشیدن به کسب و کار شما شود و فروش شما را افزایش دهد باید افرادی که به خدمات و کالاهای شما نیاز دارند به سادگی بتوانند وب سایت شما را پیدا کنند. در اینترنت کاربران از موتورهای جستجو استفاده می کنند و به دنبال کالاها و خدمات مورد نیاز خود می گردند.

در صورتیکه وب سایتی داشته باشید که به خوبی طراحی شده باشد و مطابق با جدیدترین استانداردهای روز سئو بهینه سازی شده باشد، می تواند بازدید کننده فراوانی از موتورهای جستجو جذب کند. اما طراحی یک وب سایت به تنهایی نمی تواند باعث رونق بخشیدن به کسب و کار شما شود. زیرا عوامل زیادی دست در دست هم می دهند تا یک وب سایت از سایر وب سایتها متمایز شود و در نتایج بالای جستجوی گوگل نمایش داده شود.

این عوامل شامل:

  • طراحی حرفه ای وب سایت و رعایت کردن استانداردهای سئو
  • مدیریت صحیح وب سایت
  • عوامل خارج از وب سایت که بر روی وب سایتها تاثیر می گذارند

برای اینکه مطمئن شوید وب سایت شما دارای شرایط مناسب برای جذب بازدیدکننده هدفمند از موتورهای جستجو می باشد باید از زمان آغاز کد نویسی، به این موضوع توجه شود و کدهایی نوشته شود که هدف از نوشتنشان رونق بخشیدن به کسب و کار شما باشد.

خوشبختانه هنگام کد نویسی این نکته را رعایت می کنیم. اما ممکن است پس از تحویل وب سایت، مدیر وب سایت نتواند به خوبی وب سایت را مدیریت کند یا شرایط خارج از وب سایت را به گونه ای پیش ببرد که باعث افزایش ترافیک وب سایت شود.

برای اینکه به کسب و کارهای مختلف کمک کنیم تا از بازار گسترده اینترنت به خوبی بهره مند شوند، تصمیم گرفته ایم که در مورد مدیریت وب سایت و عوامل خارج از سایت مشاوره و خدمات تضمینی ارائه دهیم.

لطفا توجه کنید که مشاوره و خدمات تضمینی را فقط به وب سایتهایی ارائه می دهیم کار کد نویسی، طراحی و راه اندازی آنها به عهده تیم ما بوده است.

تضمینهای ما

در صورتیکه برای مدیریت وب سایت و عوامل خارج از وب سایت از خدمات تضمینی ما استفاده کردید و تغییری در ترافیک هدفمند سایت شما حاصل نشد:

تیم ما هزینه های مشاوره و خدمات دریافت شده را به صورت کامل به کارفرما باز می گرداند.

اما از آنجا که به تخصص و سابقه خود اطمینان داریم، مطمئن هستیم که پس از قرارداد اول نتنها از کار ما راضی خواهید بود بلکه مانند سایر مشتریهای ما، برای حفظ موفقیت کسب و کار آنلاین خود دوباره به ما مراجعه خواهید نمود و افتخار همکاری بیشتر را به ما خواهید داد.