با سئو کردن سایت و بدون تبلیغات از اینترنت درآمد کسب کنید

تبلیغات همواره نقش مهمی در جذب بازدید کننده دارد اما اگر وب سایت را بصورت اصولی برای موتورهای جستجو بهینه کنیم و برای کسب درآمد از اینترنت صبور باشیم، می توان بدون تبلیغات هم کسب و کار موفقی راه اندازی کرد.

موفقیت از طریق سئو سایت و بدون تبلیغات

تا کنون چندین سفارش طراحی سایت فروشگاهی و سازگار با سئو داشته ایم که پس از تحویل و راه اندازی فروشگاه، این فروشگاهها در ابتدای کار فروش کمی داشتند. اما با ادامه کار و فعالیت بیشتر (بدون تبلیغات و فقط از طریق ایجاد محتوای مناسب و معرفی صحیح محصولات) کسب و کارشان به خوبی توسعه پیدا کرد.

اما موارد دیگری وجود داشت که مدیران کسب و کارها بخاطر سود کم، پس از دو تا سه ماه از ادامه کار خود دست می کشیدند.

این طرز فکر اشتباه همواره وجود دارد و عده ای از مدیران تازه کار انتظار زیادی از اینترنت دارند و میخواهند بلافاصله پس از راه اندازی فروشگاه یا کسب و کار خود، به سود قابل توجهی برسند. در صورتیکه این طرز فکر کاملا اشتباه است. کسب و کارهای آنلاین در صورتیکه بودجه کافی برای تبلیغات در اختیار نداشته باشند، باید در ابتدای کار خود بسیار صبور باشند و نباید خود را با یک مجتمع تجاری که در یک منطقه شلوغ و پر رفت و آمد واقع است مقایسه کنند!

مسئله دیگری که همواره وجود دارد این است که در اغلب موارد پس از سئو کردن وب سایت خود، شما هستید که مدیریت کسب و کار خود را به عهده دارید. اگر گمان کنید با یک بار سئو کردن دیگر همه نیازهای موتورهای جستجو را برآورده کرده اید و دیگر لازم نیست به سئو اهمیت دهید، در ادامه کار خود با مشکل مواجه خواهید شد.

برای موفقیت یک کسب و کار آنلاین باید این موارد را در نظر گرفت:

  1. سئو کردن وب سایت
  2. تولید محتوای با کیفیت و معرفی صحیح محصولات و خدمات خود
  3. حضور در شبکه های اجتماعی و معرفی کالا و خدمات
  4. در ماههای اولیه باید بسیار صبور باشید
  5. همواره به سئو توجه کنید و در صورت امکان در این زمینه یک مشاور خوب داشته باشید

پس از گذار از مراحل اولیه و تسلط پیدا کردن مدیران بر کسب و کار آنلاین خود، برای حفظ جایگاه کسب و کار آنلاین باید بصورت دوره ای روند کار خود را با تیم های سئو در میان بگذاراند و از اتفاقات جدید در دنیای موتورهای جستجو با خبر شوند.علي شفيعي
20:59 - 1391/12/10
0
0
ممنون از اطلاعاتي كه روي وب سايت نوشتيد.
فقط يه سوال سئو همون تبليغه؟
پاسخ مدیر:
سلام
خیر سئو با تبلیغات فرق می کنه. سئو به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو هست و اگر وب سایتی به خوبی بهینه سازی بشه، تعداد کاربرهایی که از طریق موتورهای جستجو وارد اون وب سایت می شن به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می کنه. بهینه سازی وب سایت رایگان هست ولی برای تبلیغات باید هزینه کرد.
هومن حدیدی
01:36 - 1392/01/17
0
0
سلام.مطالبتون مختصر اما مفید بودن.مرسی.بهینه سازی یا همون سئو چه طوری رایگانه؟من چه جوری سایتم رو سئوکنم؟
پاسخ مدیر:
سلام

برای یادگیری سئو کتابهای زیادی وجود داره که می تونه در یادگیری سئو به شما کمک کنه.

وب سایتهای لاتین هم می تونه منبع خوبی باشه و جدیدترین متد سئو رو به شما آموزش بده.
پدرام
02:54 - 1395/07/24
0
0
ممنون بابت مطالب شما؛ بنده همه ی نکات و ترفند های شما رو خوندم.
موفق باشید.
متن نظر *